Uitslag Open Show te Zuidlaren, 6 juli 2019

Boklammeren:    
1A Cronos v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK  
1B Govert van de Vossehoeve E. de Vos, DEN HAM  
1A Klaas v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, URETERP  
1B Valeriaan 7 v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Valeriaan 6 v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  Kampioen Boklammeren
1B Lankeren A Ubbo E. de Vos, DEN HAM  
1A Topolino 100 v.h. Turkeyenhof H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM.LEEK) Reservekampioen Boklammeren
1B Guus Geluk v.d. Vossehoeve E. de Vos, DEN HAM  
     
Jeugdbokken:    
1A Ultsje fan it Bûtenlan Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  Kampioen Jeugdbokken
1B Alwin v.d. Veldhoeve J. Holst, BEILEN  
1A Corneille v.h. Kastelendorp Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  Reservekampioen Jeugdbokken
1B Hektor v.d. Wieringermeer S. v.d. Veen, JISTRUM  
     
Jongere bokken:    
1A Joshua v.d. Wolfhaag E. de Vos, DEN HAM  Kampioen Jongere Bokken
1B Troubadour 8 v.h. Abdijbos J. Holst, BEILEN  
     
Oudere bokken:    
1A Esmay's Grandeur 2 v.d. Elsenburg J. Holst, BEILEN  Kampioen Oudere Bokken + Dagkampioen Bokken
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Lonely walk v.d. Balkweit J.C.M. Snip, WESTWOUD  
1B Kiona v.d. Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1A Heeckeren Mannequin E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Djoni v.d. Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1A Margje v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, URETERP  
1B Rosalie 29 v. Bad Boekelo O. Koppelman, BOEKELO  
1A Jannie v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, URETERP  
1B Tessy v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Eva v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Vivaro v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1A Jikkie v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt,  URETERP  Kampioen Jongste Geitlammeren
1B Belle-Alondra v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK  Reservekampioen Jongste Geitlammeren
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Evi v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  Reservekampioen Oudste Geitlammeren
1B Ilayza v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1A Amber v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Nirella 2 v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Janis 464 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Inge v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1A Esmé 2 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  Kampioen Oudste Geitlammeren
1B Muriël v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1A Saline v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM.LEEK)  
1B Heidi v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL  
1A Janis 459 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Iris v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  
     
Jeugdgeiten:    
1A Joshelyn v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM.LEEK)  
1B Eshra v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1A Esmé v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Commodore v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1A Ursela 544 v.h. Averheino Fam. Bruggink, HAARLE  Kampioen Jeugdgeiten
1B Githa v.d. Chevrettehoeve J. de Vries,  MUSSELKANAAL  Reservekampioen Jeugdgeiten
1A Hannie v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1B Ursela 540 v.h. Averheino Fam. Bruggink, HAARLE  
1A Linda 36 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1B Hannelore v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  
     
Jongere geiten:    
1A Ursela 524 v.h. Averheino Fam. Bruggink, HAARLE  
1B Heeckeren Jasmijn E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Julene v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD (GEM.LEEK)  Kampioen Jongere Geiten
1B Ursela 514 v.h. Averheino Fam. Bruggink, HAARLE  
1A Gucci v.d. Wieringermeer Fam. van Veldhuisen, WIERINGERWERF  Reservekampioen Jongere Geiten
1B Klaske v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, URETERP  
     
Oudere geiten:    
1A Carice v.d. Vossehoeve (KEUR) E. de Vos, DEN HAM  Reservekampioen Oudere Geiten
1B Porinde v.'t Hoornke (KEUR) H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Ursela 457 v.h. Averheino (STER) Fam. Bruggink, HAARLE  Kampioen Oudere Geiten + Dagkampioen Oudere Geiten
1B Ursela 486 v.h. Averheino O. Koppelman, BOEKELO  
     
Veterane geiten:    
1A Marinde v.'t Hoornke (KEUR) H.J. Roelfsema, WEDDE  Kampioen Veterane Geiten
1B Rosalie 12 v. Bad Boekelo O. Koppelman, BOEKELO