Uitslag Open Show te Vries, 7 juli 2018

Boklammeren:    
1A Times were when v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
1B Dinand v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Falco v.d. Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1B Hotse 29 fan Lytse Wâld F. & M. Solle, KOLLUM  
1A Alwin v.d. Veldhoeve E.  Wesselink, HEELWEG  
1B BZN 85 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., JISTRUM  Kampioen Boklammeren
1A Sekuur van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Hotse 28 fan Lytse Wâld F. & M. Solle, KOLLUM  
1A BZN 93 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., JISTRUM  Reservekampioen Boklammeren
1B Fabian van Meerna B.J. Winkel, ZUIDSCHERMER  
     
Jeugdbokken:    
1A Valeriaan v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  Kampioen Jeugdbokken
1B Troubadour 8 v.h. Abdijbos Jorian Kuik, SMILDE  Reservekampioen Jeugdbokken
     
Jongere bokken:    
1A Felix v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen Jongere Bokken + Dagkampioen Bokken
1B Navigator 25 v.h. Groene Weitje E.  Wesselink, HEELWEG  Reservekampioen Jongere Bokken
     
Oudere bokken:    
1A Wout v.t Smelehofke KEUR E. Weijer, van de, OPLOO  Kampioen Oudere Bokken
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Commodore van 't Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1B Joshelyn v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1A Agnes v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Vive l'amour v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
1A Madam Gordin v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
1B Ursela 541 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1A Esmé v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., JISTRUM  Kampioen Jongste Geitlammeren
1B Ursela 540 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1A Janis 453 van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Ivory v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1A Ivy v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1B Xally v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  Reservekampioen Jongste Geitlammeren
1A Daanis van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Francis van Meerna B.J. Winkel, ZUIDSCHERMER  
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Roos v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1B Isis v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1A Annemoon v.d. Veldhoeve E.  Wesselink, HEELWEG  Kampioen Oudste Geitlammeren
1B Naomi 9 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., JISTRUM  Reservekampioen Oudste Geitlammeren
1A Queen v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Carlijn v.d. Griene Brêge S.H. Vegt, de, URETERP  
1A Jasperina v.d. Minorgast D. Notebomer, LUTJEGAST  
1B Alina v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1A Linda 36 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1B Jette v.d. Voarboer J. Voorhuis, GEESTEREN  
1A Hanna v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Linda 33 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
     
Jeugdgeiten:    
1A Del la Cruz v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1B Lisalien v.d. Minorgast D. Notebomer, LUTJEGAST  
1A Ursela 514 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen Geiten
1B Famke fan Oldhuystra Zathe S. Veen, v.d., JISTRUM  
1A Julene v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Tina v.d. Voarboer J. Voorhuis, GEESTEREN  
1A Hanna Rosa v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Femke v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Xylvia v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Merel v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1A Xyella v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Ariël v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
     
Jongere geiten:    
1A Ursela 495 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Naomi 8 v.d. Marpôlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1A Gitta v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Jongere Geiten
1B Heeckeren Lambada E.  Wesselink, HEELWEG  
1A Godin v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Kampioen Jongere Geiten
1B Janis 409 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
     
Oudere geiten:    
1A Donata v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1B Fennie v.h. Knabbelhöfke E.  Wesselink, HEELWEG  
1A Fleur v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Kampioen Oudere Geiten
1B Ursela 458 v.h. Averheino KEUR FAM. Bruggink, HAARLE  
1A Ursela 457 v.h. Averheino KEUR FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Femmy v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  Reservekampioen Oudere Geiten
1A Ursela 449 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Marcella v.d. Veenhorst KEUR K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
     
Veterane geiten:    
1A Didi v.d. Pijpjes KEUR S.H. Dekker, DE KNIPE  Kampioen Veterane Geiten
1B Evita v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
1A Casa Rosa v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Veterane Geiten
1B Vienna v.d. Cronenburg E.  Wesselink, HEELWEG