Uitslag Clubshow te Buitenpost, 26 mei 2018

Boklammeren:    
1A Ûltsje fan it Bûtenlân B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG Kampioen boklam + Dagkampioen bokken
1B Heeckeren Risk E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Hotse 28 fan Lytse Wâld F. & M. Solle, KOLLUM  
1B Black-Phântom v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK Reservekampioen Boklammeren
1A BZN 93 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Maijan v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
     
Jongere bokken:    
1A Troubadour 2 v.h. Abdijbos J. Holst, Beilen  
     
Geitlammeren:    
1A Naomi 9 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM Kampioen Geitlammeren
1B Rianne fan Lytse Wâld F. & M. Solle, KOLLUM  
1A Roos v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1B Ireen v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, URETERP  
1A Githa v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL Reservekampioen Geitlammeren
1B Mijanne v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Valeria v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Rebekka 4 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1A Orpa 4 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Linda 36 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1A Riena v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Yaris v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
     
Jeugdgeiten:    
1A Janis 439 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Famke fan Oldhuystra Zathe S. v.d. Veen, JISTRUM  
1A Femke fan Oldhuystra Zathe S. v.d. Veen, JISTRUM Kampioen Jeugdgeiten
1B Femke v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL Reservekampioen Jeugdgeiten
1A Lolkje v.d. Griene Brêge S.H. Vegt, de, URETERP  
1B Patricia fan Lytse Wâld F. & M. Solle, KOLLUM  
1A Linda 30 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1B Janien v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
     
Jongere geiten:    
1A Naomi 8 v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Kirella v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Sandra fan it Bûtenlan B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG Kampioen Jongere geiten
1B Jannette v.d. Optimist P. Sibma, URETERP Reservekampioen Jongere geiten
     
Oudere geiten:    
1A Mariëlle v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Heeckeren Ronda E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Rhianna fan it Bûtenlân B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG Reservekampioen Oudere geiten
1B Hendriëtta v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Junica van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen Oudere geiten + Dagkampioen geiten
1B Floortje v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
     
Veterane geiten:    
1A Marjane v.d. Optimist P. Sibma, URETERP Kampioen Veterane geiten