Uitslag Open Show te Stuifzand, 23 september 2017

Boklammeren:    
1A Topline v.d. Loarikshoeve Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1B N' apaarte v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Troubadour 8 v.h. Abdijbos Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE Kampioen Boklammeren
1B Jasper v.h. Grensdörpke F.H. Wesselink, DOETINCHEM Reservekampioen Boklammeren
     
Jeugdbokken:    
1A Felix v.d. Wieringermeer Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF Kampioen Jeugdbokken + Algemeen dagkampioen bokken
1B Navigator 22 v.h. Groene Weitje F.H. Wesselink, DOETINCHEM  
     
Veterane bokken:    
1A Bastiaan v.h. Knabbelhöfke KEUR Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE Kampioen Veterane bokken
     
Jongste geitlammeren:    
1A Model 18 v.h. Abdijbos Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE Reservekampioen Jongste geitlammeren
1B Elsa-Anna fan Lytse Wald F. & M. Solle, KOLLUM  
1A Suzanne v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Del la Cruz v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK  
1A Black-Dream v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK  
1B Francis v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL  
1A Quintana v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Mari-Solla v.d. Veenhorst K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK  
1A Julene v. Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen Jongste geitlammeren + Algemeen dagkampioen geiten
1B Quinella v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
     
Oudste geitlammeren:    
1A Janis 430 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE Kampioen Oudste geitlammeren
1B Ester v.d. Marpōlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1A Model 15 v.h. Abdijbos Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE  
1B Greetje v.d. Wieringermeer Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1A Model 13 v.h. Abdijbos Dimitri Meiresonne, BASSEVELDE  
1B Merel v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1A Xylvia v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN Reservekampioen Oudste geitlammeren
1B Danis choice v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Klaske v.d. Griene Brźge S.H. de Vegt, URETERP  
1B Linda 30 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
     
Jeugdgeiten:    
1A Esmeralda  v.d. Chevrettehoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1B Odessa v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Maram van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Fenda v.d. Wieringermeer Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF  
1A Sandra fan it Būtenlan B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG  
1B Janis 415 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Jannette v.d. Optimist P. Sibma, URETERP Kampioen Jeugdgeiten
1B Janis 409 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
     
Jongere geiten:    
1A Donata v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL Kampioen Jongere geiten
1B Rhianna fan it Būtenlān B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG  
1A Angelica v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND Reservekampioen Jongere geiten
1B Naomi 6 v.d. Marpōlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
     
Oudere geiten:    
1A Janis 383 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE Reservekampioen Oudere geiten
1B Charlotte v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL  
1A Didi v.d. Pijpjes KEUR S.H. Dekker, DE KNIPE Kampioen Oudere geiten
1B Marinde v.'t Hoornke KEUR H.J. Roelfsema, WEDDE