Uitslag Open Show te Vries, 9 juli 2016

Boklammeren:    
1A Let's Dance v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  Reservekampioen boklammeren
1B Change v.d. Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1A Moby v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  
1B Heeckeren Swing Fox E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Freddy v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Sol 't van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Frits v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Iron v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
1A Logan v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD  Kampioen boklammeren
1B Dieks v.d. Vossehoeve E. Vos, de, DEN HAM  
     
Jeugdbokken:    
1A Heros v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  Kampioen jeugdbokken  + Dagkampioen bokken
1B Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe F. Beer, de, METSLAWIER  Reservekampioen jeugdbokken
     
     
Oudere bokken:    
1A Wilko v.d. Cronenburg Het Laar Gemeente Ommen, R. Boezelman, OMMEN  Kampioen oudere bokken
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Maribaja v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  Kampioen jongste geitlammeren
1B Maram van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1A Ursela 491 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Kirella v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Juduth 4 v.d. MarpŰlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Spanish Song v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
1A Naomi 8 v.d. MarpŰlle S. Veen, v.d., JISTRUM  Reservekampioen jongste geitlammeren
1B Heeckeren Swing E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Ursela 486 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Finet v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Hanny v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1B Ursela 485 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1A Fenda v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Quenna v.d. Barbanesahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Fenda v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Reservekampioen oudste geitlammeren
1B Quenna v.d. Barbanesahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Marinette v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1B Irisa v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Irene v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  Kampioen oudste geitlammeren
1B Xiva v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Indy v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1B Eefje v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Xabi v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Ileanne v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Jannette v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Fiona v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Diewertje v.d. Vossehoeve E. Vos, de, DEN HAM  
1B Tijsje v.d. Voarboer J. Voorhuis, GEESTEREN  
     
Jeugdgeiten:    
1A Heeckeren Ronda E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  Kampioen jeugdgeiten
1B Rosanne v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Donata v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1B Janine v.d Optimist P. Sibma, URETERP  
1A MariŽlle v.d. optimist P. Sibma, URETERP  Reservekampioen jeugdgeiten
1B Belle-Perez  v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Els v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Nelleke fan Lytse W‚ld F. & M. Solle, KOLLUM  
1A ChimŽne v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1B Eperanza v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Naomi 7 v.d. MarpŰlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Gerdien v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Naomi 5 v.d. MarpŰlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Esther v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
     
Jongere geiten:    
1A Ursela 458 v.h. Averheino FAM. Bruggink, HAARLE  
1B Ursela 459 v.h. Averheino C.J.C.  van 't Hof, Zaandam  
1A Ursela 457 v.h. Averheino KEUR FAM. Bruggink, HAARLE  Kampioen jongere geiten + Dagampioen geiten
1B Louvera v.h. Kastelendorp KEUR A.J. Siemes, VORDEN  
1A Louella v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  
1B Naniel v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Dafne v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Reservekampioen jongere geiten
1B Crissy v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Jaklien v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Charlotte v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
     
Oudere geiten:    
1A Marinde v.'t Hoornke KEUR H.J. Roelfsema, WEDDE  
1B Serena v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1A Charon v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen oudere geiten
1B Xperia v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Ursela 375 v.h. Averheino KEUR FAM. Bruggink, HAARLE  Reservekampioen oudere geiten
1B Marieke v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
     
Veterane geiten:    
1A Alwina v.h. KnabbelhŲfke A.J. Berends, VALTHERMOND  Kampioen veterane geiten
1B Janis 294 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE