Uitslag Open Show te Stuifzand, 24 september 2016

Boklammeren:    
1A Heeckeren Swing Fox E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN Reservekampioen Boklammeren
1B Ivo v.d. Wolfhaag A.J. Berends, VALTHERMOND  
1A Logan v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen Boklammeren + Dagkampioen Bokken
1B Troubadour 2 v.h. Abdijbos F. Beer, de, METSLAWIER  
     
Jeugdbokken:    
1A Heros v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT Kampioen Jeugdbokken
     
Jongste geitlammeren:    
1A Vectra v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1B Klarence v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Hannah van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Odessa v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN Kampioen Jongste geitlammeren
1A Maribaja v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER Reservekampioen Jongste geitlammeren
1B Aviva van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1A Maram van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Khosja v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Kharosa v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1B Imke v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
     
Oudste geitlammeren:    
1A Quenna v.d. Barbanesahoeve C. Plomp, OOSTZAAN Reservekampioen Oudste geitlammeren
1B Janis 416 van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Janis 415 van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE Kampioen Oudste geitlammeren
1B Xabi v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Alwina v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1B Eefje v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Janis 412 van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Polma v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Jannette v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Porinde v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
     
Jeugdgeiten:    
1A Rosanne v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Heeckeren Altea E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Mariëlle v.d. optimist P. Sibma, URETERP Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Janis 405 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Gerdien v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE Kampioen Jeugdgeiten
1B Belle-Perez  v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Janis 401 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Junica van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
     
Jongere geiten:    
1A Naniel v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE Reservekampioen Jongere geiten
1B Crissy v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Jaklien v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen Jongere geiten
1B Janis 390 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
     
Oudere geiten:    
1A Liana van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD Reservekampioen Oudere geiten
1B Marinde v.'t Hoornke KEUR H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Floortje v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE Kampioen Oudere geiten + Dagkampioen geiten
1B Xperia v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Anouk v.d. Barbanessahoeve KEUR C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Celine v.d. Elsenburg H.J. Roelfsema, WEDDE  
     
Veterane geiten:    
1A Alwina v.h. Knabbelhöfke A.J. Berends, VALTHERMOND Kampioen Veterane geiten