Uitslag Clubshow Nieuwe Pekela, 6 augustus 2016

Boklammeren:    
1A Heeckeren Flamenco E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Hilbert v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Heeckeren Rumba E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Hein v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Sol 't van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Heeckeren Rock 'n Roll E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN Kampioen boklammeren
1A Logan v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD  Reservekampioen boklammeren
1B Iron v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
     
Jeugdbokken:    
1A Heros v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT Kampioen jeugdbokken + Dagkampioen bokken
1B Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe F. Beer, de, METSLAWIER  
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Linda 29 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1B Janouck van de Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Boulez van de Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK Reservekampioen jongste geitlammeren
1B Hannah van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1A Ruth v.d. Mārpolle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Linda 28 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1A Maram van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen jongste geitlammeren
1B Debora 2 v.d. Mārpolle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1A Olympia v.'t Langerak A. Blokzijl, GEESBRUG  
1B Orpa v.d. Mārpolle S. Veen, v.d., JISTRUM  
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Juduth 4 v.d. Marpōlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Khosja v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Heeckeren Lambada E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN Kampioen oudste geitlammeren
1B Hanny v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Naomi 8 v.d. Marpōlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Janis 415 van de Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Indy v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1B Marcelllina v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Porinde v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE Reservekampioen oudste geitlammeren
1B Ileanne v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
     
Jeugdgeiten:    
1A Heeckeren Altea E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Donata v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Heeckeren Ronda E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Margo v.d. Optimist B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG  
1A Gerdien v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen geiten
1B Belle-Perez  v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Janis 401 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Junica van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
     
Jongere geiten:    
1A Jannie v.d. Optimist P. Sibma, URETERP Reservekampioen Jongere geiten
1B Linda 26 v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, URETERP  
1A Crissy v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1B Naniel v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Jaklien v.d. Vossenpoel H. Wiersma, OOSTWOLD Kampioen Jongere geiten
1B Charlotte v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
     
Oudere geiten:    
1A Floortje v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE Reservekampioen Oudere geiten
1B Marinde v.'t Hoornke KEUR H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Myra v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1B Janis 365 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Marieke v.d. Optimist P. Sibma, URETERP Kampioen oudere geiten
1B Eelin v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT