Uitslag Open Show te Vries, 11 juli 2015

 

Boklammeren:      
1A Boet v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Boklammeren
1B Carlo van Meerna NH0100 B.J. Winkel, ZUIDSCHERMER Reservekampioen Boklammeren
1A Abednego 2 v.d. Marpôlle NN0190 S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Oskar v.'t Hoornke NN0489 H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Edmar v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Elio v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM  
       
Jeugdbokken:      
1A Balthasar v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Jeugdbokken
1B Gauke v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP Reservekampioen Jeugdbokken
       
Jongere bokken:      
1A Moke v.h. Kastelendorp NN0172 P. Sibma, URETERP Kampioen Oudere bokken +  Dagkampioen bokken
       
Jongste geitlammeren:      
1A Tirza v.d. Voarboer ON0423 J. Voorhuis, GEESTEREN  
1B Hannelore v.d. Corinahoeve NN0171 J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Daisy v.d. Veenhorst NN0143 K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1B Heeckeren Gerona NN0469 E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Hendriëtta v.d. Corinahoeve NN0171 J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1B Kyara v.d. Veenhorst NN0143 K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Gerdien v.d. Pijpjes NN0443 S.H. Dekker, DE KNIPE Kampioen Jongste geitlammeren
1B Claudia van Meerna NH0100 B.J. Winkel, ZUIDSCHERMER  
1A Gonda v.d. Pijpjes NN0443 S.H. Dekker, DE KNIPE  
1B Rosalie 17 v. Bad Boekelo ON0413 O. Koppelman, BOEKELO Reservekampioen Jongste geitlammeren
       
Oudste geitlammeren:      
1A Naomi 7 v.d. Marpôlle NN0190 S. Veen, v.d., JISTRUM  
1B Els v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Elanie v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF Reservekampioen Oudste geitlammeren
1B Esca van Carpe Diem NN0418 H. Wiersma, NORG  
1A Cherlinda v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Oudste geitlammeren
1B Everdina v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Kirsty v.d. Joymarhoeve NN0187 F. Trip, NIEUW BUINEN  
1B Edelweis v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Esther v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Elles v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
       
Jeugdgeiten:      
1A Charlene v.d. Chevrettehoeve NN0230 J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1B Jannie v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP  
1A Catja v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Naniel v.'t Hoornke NN0489 H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Danja v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF Kampioen Jeugdgeiten
1B Kyra v.d. Joymarhoeve NN0187 F. Trip, NIEUW BUINEN  
1A Miriana v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Jorien v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP  
1A Canelia v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Heeckeren Moezel NN0469 E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Janis 381 v.d. Kikkert NN0110 J. Laning, ZUIDWOLDE  
1B Charlotte v.d. Chevrettehoeve NN0230 J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
       
       
Jongere geiten:      
1A Cathelijne v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Jongere geiten
1B Jane v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP  
1A Marcella v.d. Veenhorst NN0143 K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1B Carissa v.d. Loarikshoeve ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1A Rosalie 12 v. Bad Boekelo ON0413 O. Koppelman, BOEKELO  
1B Liana van Carpe Diem NN0418 H. Wiersma, NORG  
1A Charon v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF Reservekampioen Jongere geiten
1B Janis 369 v.d. Kikkert NN0110 J. Laning, ZUIDWOLDE  
1A Carolijn v.d. Wieringermeer NH0125 FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Myra v.'t Hoornke NN0489 H.J. Roelfsema, WEDDE  
       
Oudere geiten:      
1A Evita v.h. Oude Turfland NN0095 D. Kattouw, DE PUNT Reservekampioen Oudere geiten
1B Marieke v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP  
1A Caitlyn v.d. Loarikshoeve KEUR ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Oudere geiten + Dagkampioen geiten
1B Marjane v.d. Optimist NN0172 P. Sibma, URETERP  
1A Isa v.d. Kuzemer NN0418 H. Wiersma, NORG  
1B Lotje v.'t Hoornke NN0489 H.J. Roelfsema, WEDDE  
       
Veterane geiten:      
1A Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Kampioen Veterane geiten
1B Madelon v.d. Loarikshoeve KEUR ON0275 GEBR. Bolmer, DEN HAM Reservekampioen Veterane geiten