Uitslag Open Show te Stuifzand, 26 september 2015

Boklammeren:    
1A Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe F. Beer, de, METSLAWIER  
1A Eelco v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen boklammeren + Dagkampioen bokken
1B Heros v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  Reservekampioen boklammeren
     
Jeugdbokken:    
1A Derk v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen jeugdbokken
1B Nold v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
     
Jongere bokken:    
1A Moke v.h. Kastelendorp P. Sibma, URETERP  Kampioen Jongere bokken
     
Jongste geitlammeren:    
1A Janine v.d Optimist P. Sibma, URETERP  Kampioen Jongste geitlammeren
1B Heeckeren Altea E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Heeckeren Ronda E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Donata v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Belle-Perez  v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  Reservekampioen Jongste geitlammeren
1B Rhianna fan it Būtenlān B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG  
1A Janneke v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Ruth v.d. Marpōlle S. Veen, v.d., JISTRUM  
1A Queen v.d. Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1B Helen v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
     
Oudste geitlammeren:    
1A Heeckeren Gerona E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Gerdien v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Gonda v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  Kampioen Oudste geitlammeren
1B Heeckeren Almeria E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1A Chimėne v.d. Aljahoeve A.J. Berends, VALTHERMOND  
1B Hendriėtta v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Janis 401 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  Reservekampioen Oudste geitlammeren
1B Evelien v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Junica van Carpe Diem H. Wiersma, OOSTWOLD  
1B Naomi 4 v.d. Marpōlle F. Beer, de, METSLAWIER  
     
Jeugdgeiten:    
1A Jannie v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  Kampioen jeugdgeiten
1B Charlene v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1A Deli v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Naniel v.'t Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Heeckeren Moezel E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  Reservekampioen jeugdgeiten
1B Danja v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Charlotte v.d. Chevrettehoeve J. Vries, de, MUSSELKANAAL  
1B Janis 381 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
     
Jongere geiten:    
1A Marcella v.d. Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  Kampioen Jongere geiten + Dagkampioen geiten
1B Jane v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Xperia v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Femke v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1A Charon v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Reservekampioen Jongere geiten
1B Janis 365 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  
     
Oudere geiten:    
1A Marieke v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Celine v.d. Elsenburg C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Didi v.d. Pijpjes KEUR S.H. Dekker, DE KNIPE  Kampioen Oudere geiten
1B Anouk v.d. Barbanessahoeve KEUR C. Plomp, OOSTZAAN  Reservekampioen Oudere geiten