Uitslag Clubshow Nieuwe Pekela, 1 augustus 2015

Boklammeren:    
1A Golan v.d. Optimist S.H.  Dekker, Meijerweg 45, 8456 GB DE KNIPE  
1B Heeckeren Las Palmas E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  
1A Ursus 69 fan Oldhuystra Zathe F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  
1B Heeckeren Cordoba E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  
1A Heeckeren Madrid E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  Reservekampioen Boklammeren
1B Ursus 67 fan Oldhuystra Zathe F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  Kampioen Boklammeren
     
Jeugdbokken:    
1A Gauke v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  Kampioen Jeugdbokken
1B Nold v.'t Hoornke H.J.  Roelfsema, Weverslaan 2, 9698 XT WEDDE  
     
Jongere bokken:    
1A Moke v.h. Kastelendorp P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  Kampioen Jongere Bokken + Dagkampioen Bokken
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Danita v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, Schoolkade 155, 9581 HH MUSSELKANAAL  
1B Heeckeren Altea E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  
1A Heeckeren Ronda E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  Kampioen Jongste Geitlammeren
1B Wiesje v.d. Griene Brêge S.H. de Vegt, De Feart 69, 9247 CL URETERP  
1A Belle-Perez  v.d. Veenhorst K. van der Ploeg, Leeksterweg 17, 8433 KV HAULERWIJK  Reservekampioen Jongste Geitlammeren
1B Mariëlle v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  
1A Daisy v.d. Veenhorst K. van der Ploeg, Leeksterweg 17, 8433 KV HAULERWIJK  
1B Hannelore v.d. Corinahoeve J.J.  Schutte, Sportweg 31, 9695 EC BELLINGWOLDE  
1A Janneke v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  
1B Helana v.d. Corinahoeve J.J.  Schutte, Sportweg 31, 9695 EC BELLINGWOLDE  
1A Heeckeren Almeria E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  
1B Julia v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Debora v.d. Marpôlle S. van der Veen, De Meren 10, 9258 GM JISTRUM  Kampioen Oudste Geitlammeren
1B Gerdien v.d. Pijpjes S.H.  Dekker, Meijerweg 45, 8456 GB DE KNIPE  
1A Janny fan Oldhuystra Zathe F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  
1B Gonda v.d. Pijpjes S.H.  Dekker, Meijerweg 45, 8456 GB DE KNIPE  Reservekampioen Oudste Geitlammeren
1A Ursa fan Oldhuystra Zathe F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  
1B Naomi 6 v.d. Marpôlle S. van der Veen, De Meren 10, 9258 GM JISTRUM  
1A Janis 402 v.d. Kikkert J.  Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH ZUIDWOLDE  
1B Naomi 5 v.d. Marpôlle S. van der Veen, De Meren 10, 9258 GM JISTRUM  
1A Naomi 4 v.d. Marpôlle F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  
1B Jisca v.d. Brinkstukken J.  Kromhout v.d. Meer, Schoolstraat 13, 9482 PG TYNAARLO  
     
Jeugdgeiten:    
1A Jannie v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  Kampioen Jeugdgeiten
1B Ianka v.d. Brinkstukken J.  Kromhout v.d. Meer, Schoolstraat 13, 9482 PG TYNAARLO  
1A Jorien v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Kyra v.d. Joymarhoeve F.  Trip, Noorderdiep 354, 9521 BM NIEUW BUINEN  
1A Crissy v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, Schoolkade 155, 9581 HH MUSSELKANAAL  
1B Heeckeren Moezel E.J.  Regelink, Singel 22, 8408 CA LIPPENHUIZEN  
1A Charlotte v.d. Chevrettehoeve J. de Vries, Schoolkade 155, 9581 HH MUSSELKANAAL  
1B Janis 381 v.d. Kikkert J.  Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH ZUIDWOLDE  
     
Jongere geiten:    
1A Marcella v.d. Veenhorst K. van der Ploeg, Leeksterweg 17, 8433 KV HAULERWIJK  Kampioen Jongere geiten + Dagkampioen geiten
1B Jane v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  Reservekampioen Jongere geiten
1A Marinde v.'t Hoornke H.J.  Roelfsema, Weverslaan 2, 9698 XT WEDDE  
1B Liana van Carpe Diem H.  Wiersma, Hoofdstraat 260, 9828 PE  OOSTWOLD  
1A Janis 369 v.d. Kikkert J.  Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH ZUIDWOLDE  
1B Kenisha v.d. Joymarhoeve F.  Trip, Noorderdiep 354, 9521 BM NIEUW BUINEN  
1A Tina fan Oldhuystra Zathe F. de Beer, Master f. Loanstr. 31, 9123 JN METSLAWIER  
1B Floortje v.d. Corinahoeve J.J.  Schutte, Sportweg 31, 9695 EC BELLINGWOLDE  
     
Oudere geiten:    
1A Didi v.d. Pijpjes KEUR S.H.  Dekker, Meijerweg 45, 8456 GB DE KNIPE Reservekampioen Oudere geiten
1B Marieke v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  
1A Naomi v.d. Marpôlle S. van der Veen, De Meren 10, 9258 GM JISTRUM Kampioen Oudere geiten
1B Marjane v.d. Optimist P.  Sibma, De Feart 68, 9247 CR URETERP  
1A Florence v.d. Brinkstukken J.  Kromhout v.d. Meer, Schoolstraat 13, 9482 PG TYNAARLO  
1B Janis 339 v.d. Kikkert J.  Laning, Beijumerweg 16, 9785 AH ZUIDWOLDE