Uitslag Open Show te Vries, 5 juli 2014

 

Boklammeren:

   

1A

Bastiaan v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Reservekampioen boklammeren

1B

Quintus v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1A

Casa Rosa's Grandeur 1 v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Brian v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Halvar v.d. Balkweit

J.C.M. Snip, BLOKKER

 

1B

Hotse 1 fan Lytse Wâld

F. Solle, KOLLUM

 

1A

Derk v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

Kampioen boklammeren + Algemeen Dagkampioen bokken

1B

Clariska's Grandeur 1 v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1A

Ikon v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Nold v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Moke v.h. Kastelendorp

COMB. Noord-Drenthe, DE PUNT

Kampioen jeugdbokken

       

Jongste geitlammeren:

   

1A

Jannie v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Reservekampioen jongste geitlammeren

1B

Charlene v.d. Chevrettehoeve

J. Vries, de, MUSSELKANAAL

 

1A

El Rosa v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Frida v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Elyssa v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1B

Gera v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1A

Gerdi v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Merel fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Esmay v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Merle fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Esca v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Deli v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

 

1A

Danja v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

Kampioen jongste geitlammeren

1B

Siboney v.d. Balkweit

J.C.M. Snip, BLOKKER

 
       

Oudste geitlammeren:

   

1A

Elaiza v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Belice van Meerna

B.J. Winkel, ZUIDSCHERMER

 

1A

Emani v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Miriana v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Emmy v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Kampioen oudste geitlammeren

1B

Canelia v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Crissy v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

Reservekampioen oudste geitlammeren

1B

Janis 383 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Dafne v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

 

1B

Janis 381 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Charlotte v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1B

Jannie 7 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Ylonka v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Nirinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Cathelijne v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1B

Jane v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1A

Isa 5 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1B

Biesjoe v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries,, MUSSELKANAAL

 

1A

Marcella v.d. Veenhorst

K. v.d. Ploeg, HAULERWIJK

 

1B

Claire v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

 

1A

Catriona v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1B

Judith 3 v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

 

1A

Xperia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

Kampioen jeugdgeiten

1B

Charon v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

Reservekampioen jeugdgeiten

1A

Coralie v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

 

1B

Yorinde v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1A

Floortje v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Iris f.d. Griene Brêge

S.H. Vegt, de, URETERP

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Marieke v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1B

Evita v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

 

1A

Claire v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Reservekampioen jongere geiten

1B

Caitlyn v.d. Loarikshoeve KEUR

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Casa Rosa v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Kampioen jongere geiten + Algemeen Dagkampioen geiten

1B

Bella v.d. Wieringermeer

FAM. van Veldhuisen, WIERINGERWERF

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Bodien v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Kampioen oudere geiten

1B

Madelon v.d. Loarikshoeve KEUR

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Cameron v.d. Loarikshoeve KEUR

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Reservekampioen oudere geiten

1B

Xantia 1 v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

       

Veterane geiten:

   

1A

Marina v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

Kampioen veterane geiten