Uitslag Clubshow te Nieuwe Pekela, 2 augustus 2014

Boklammeren:

   

1A

Gauke v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Reservekampioen Boklammeren

1B

Ursus 66 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1A

Imoa v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Hotse 4 fan Lytse Wâld

F. & M. Solle, KOLLUM

 

1A

Nold v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Kampioen Boklammeren

       

Jeugdbokken:

   

1A

Moke v.h. Kastelendorp

COMB. Noord-Drenthe, DE PUNT

Kampioen Jeugdbokken + Algemeen dagkampioen bokken

       

Jongste Geitlammeren:

   

1A

Naomi 2 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Charlene v.d. Chevrettehoeve

J. Vries, de, MUSSELKANAAL

 

1A

Jannie v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Kampioen Jongste geitlammeren

1B

Lissa v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Isa 9 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1B

Ireen f.d. Griene Brêge

S.H. de Vegt, URETERP

 

1A

Quincy fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

 

1B

Ianka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1A

Merle fan Lytse Wâld

F. & M. Solle, KOLLUM

Reservekampioen Jongste geitlammeren

1B

Elyssa v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Oudste Geitlammeren

   

1A

Ascona van 't Langerak

A.J. Blokzijl, GEESBRUG

 

1B

Aline v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Crissy v.d. Chevrettehoeve

J. Vries, de, MUSSELKANAAL

Kampioen Oudste Geitlammeren

1B

Crëme de la crëme v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

 

1A

Janis 382 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Kyra v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Charlotte v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1B

Janis 381 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Quinty v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Oudste Geitlammeren

1B

Jannie 7 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Marita v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Linda 24 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Jane v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Reservekampioen Jeugdgeiten

1B

Isa 5 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Marja v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1B

Biesjoe v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1A

Liana van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1B

Judith 3 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Janis 371 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Kysia v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Myra v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Tina fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1A

Janis 365 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Jeugdgeiten

1B

Floortje v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Evita v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

Reservekampioen Jongere Geiten

1B

Lirinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Marieke v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Kampioen Jongere Geiten + Algemeen dagkampioen geiten

1B

Qjellana v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Marjane v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1B

Naomi v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Oudere Geiten

1B

Sjoerdje 3 v.d. Nifelhof

P. Sibma, URETERP

Reservekampioen Oudere Geiten

1A

Hinke fan Lytse Wâld

F. & M. Solle, KOLLUM

 

1B

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Marina v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

Kampioen Veterane Geiten