Uitslag Open Show te Vries, 6 juli 2013

Boklammeren:    
1A Banjer v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Jitse v.d Optimist P. Sibma, URETERP  
1A Casa Rosa's Grandeur v.d. Elsenburg J.C.M. Snip, BLOKKER  
1B Calista's Grandeur v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1A Cliff v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen Boklammeren + Dagkampioen Bokken
1B Paul DS v.d. Kruisberg F.H. Wesselink, DOETINCHEM  
1A Wadanders 4 v.d Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE  Reservekampioen Boklammeren
1B Quincy v.d Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1A Heeckeren Santiago  E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  
1B Ursus 58 fan Oldhuystra Zathe FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
     
Jeugdbokken:    
1A Topline 22 v.h. Stapelbroek H. Wiersma, NORG  Kampioen Jeugdbokken
1B Loekie v.d. Vossehoeve E. Vos, de, DEN HAM  Reservekampioen Jeugdbokken
     
Jongere bokken:    
1A Black Beauty v.h. Rheewold F. Trip, NIEUW BUINEN  Kampioen Jongere Bokken
     
Jongste Geitlammeren:    
1A Cathelijne v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Cha-Cha v.d Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Christa v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  Kampioen Jongste Geitlammeren
1B Marcella-Q v.d Veenhorst K. Ploeg,v.d., HAULERWIJK  
1A Carissa v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Isa 5 v.d Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD  
1A Catriona v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Celeste v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Dasilva v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Jongste Geitlammeren
1B Cameron v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Liana van Carpe Diem H. Wiersma, NORG  
1B Claire v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Rosalie 12 v. Bad Boekelo O. Koppelman, BOEKELO  
1B Jolene v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
     
Oudste Geitlammeren:    
1A Louiza v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  
1B Mississipi v.d. Balkweit J.C.M. Snip, BLOKKER  
1A Di Layla v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1B Lizella v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  
1A Judith 2 v.d Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Chamella v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Serena van 't Langerak A. Blokzijl, Geesbrug  Reservekampioen Oudste Geitlammeren
1B Christina v.d Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Heeckeren Sofia  E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN  Kampioen Oudste Geitlammeren
1B Cissy v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1A Kenisha v.d Joymarhoeve F. Trip, NIEUW BUINEN  
1B Mijra van 't Hoornke H.J. Roelfsema, WEDDE  
1A Floortje v.d Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1B Beau v.d Chevrettehoeve J. de Vries, MUSSELKANAAL  
     
Jeugdgeiten:    
1A Charlotte v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1B Evita v.h. Oude Turfland D. Kattouw, DE PUNT  
1A Brianda v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
1B Lavendel v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Marieke v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Carolyn v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1A Caitlyn v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen Geiten
1B Judith v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1A Marie v.d. Optimist P. Sibma, URETERP  
1B Claire v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1A Naomi v.d. Marpôlle S. v.d. Veen, JISTRUM  
1B Didi v.d. Pijpjes S.H. Dekker, DE KNIPE  
1A Casa Rosa v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Jeugdgeiten
1B Anouk v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1A Elona v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
1B Bella v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  
     
Jongere geiten:    
1A Isa v.d. Kuzemer Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD  
1B Belinda v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  
1A Astrid v.d. Wieringermeer FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF  Kampioen Jongere Geiten
1B Florence v.d. Brinkstukken J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO  
1A Bodien v.d. Elsenburg M. Groot, ANDIJK  Reservekampioen Jongere geiten
1B Loucka v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  
1A Bertina v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Deborah v.d. Corinahoeve J.J. Schutte, BELLINGWOLDE  
     
Oudere geiten:    
1A Liona v.h. Kastelendorp A.J. Siemes, VORDEN  Kampioen Oudere Geiten
1B Cita v.d. Loarikshoeve J. Voorhuis, GEESTEREN  
1A Xantia 1 v.d. Barbanessahoeve C. Plomp, OOSTZAAN  
1B Madelon v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  
1A Cameron v.d. Loarikshoeve GEBR. Bolmer, DEN HAM  Reservekampioen Oudere geiten
1B Hinke fan Lytse Wâld M. Solle, KOLLUM  
     
Veterane geiten:    
1A Geesje v. Carpe Diem H. Wiersma, NORG  Kampioen Veterane Geiten
1B Janis 239 v.d. Kikkert J. Laning, ZUIDWOLDE Reservekampioen Veterane Geiten