Uitslag Clubshow te Buitenpost, 11 mei 2013

Boklammeren:

   

1A

Heeckeren Caracas

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen boklammeren

1B

Moke v.h. Kastelendorp

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 Reservekampioen boklammeren

1A

Quincy v.d Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1B

Leo fan Lyts Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Fasco v.d Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Heeckeren Santiago

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Mijlo van 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Chavalo 3 v.d Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Topline 22 v.h. Stapelbroek

H. Wiersma, NORG

Kampioen Jeugd/jongere bokken + Dagkampioen bokken

       

Jongere bokken:

   

1A

Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 
       

Geitlammeren:

   

1A

Emmie v.d Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

Kampioen geitlammeren

1B

Liana van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Reservekampioen geitlammeren

1A

Junia van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1B

Judith 3 v.d Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Judith 2 v.d Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Keilany v.d Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Tony fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1B

Jellie v.d Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Fleur v.d Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Kenisha v.d Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Floortje v.d Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Julesa van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Jitske v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Heeckeren Madonna

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Tanja fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

Reservekampioen jeugdgeiten

1B

Lotje v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Didi v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 Kampioen jeugdgeiten

1B

Jannie 3 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Elona v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Lavita v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Heeckeren Simke

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Reservekampioen jongere geiten

1B

Isa v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen jongere geiten + Dagkampioen geiten

1B

Kirende v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Janis 325 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Kijra v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Tanja 12 v.h. Groene Weitje

F. de Beer, METSLAWIER

Reservekampioen oudere geiten

1B

Hinke fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen oudere geiten

1B

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen veterane geiten

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG