Uitslag Open Show te Vries, 7 juli 2012

Boklammeren:

   

1A

Wooden Heart v.d. Balkweit

J.C.M. Snip, BLOKKER

 

1B

Dijfgraaf Paul

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

 

1A

Heeckeren Coldplay

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen boklammeren + Dagkampioen bokken

1B

Topline 22 v.h. Stapelbroek

H. Wiersma, NORG

Reservekampioen boklammeren

1A

Bram v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Danio v.d. Chevrettehoeve

J. Vries, de, MUSSELKANAAL

 

1A

Heeckeren Bublé

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Goliath v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Bart v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

G''lleandro v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe

F. Beer, de, METSLAWIER

Kampioen jeugdbokken

1B

Quantico v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Rick 1 GR v.d. Kruisberg

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

Reservekampioen jeugdbokken

1B

IJsselland Veerman

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 
       

Jongste geitlammeren:

   

1A

Klara fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1B

Lavendel v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1A

Claudy v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Karina fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Sarina v.d. Balkweit

J.C.M. Snip, BLOKKER

 

1B

Rosalie 10 van Bad Boekelo

O. Koppelman, BOEKELO

 

1A

Clarinda v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Rosalie 9 van Bad Boekelo

O. Koppelman, BOEKELO

 

1A

Carolyn v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Kampioen jongste geitlammeren

1B

Shanice v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

 

1A

Jannie 3 v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

Reservekampioen jongste geitlammeren

1B

Caitlyn v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Jolanthe v.d. Elmarhoeve

M. Olimulder, LANGEVEEN

 

1B

Corlinda v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 
       

Oudste geitlammeren:

   

1A

Babette v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Didi v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Calista v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Kampioen oudste geitlammeren

1B

Beth v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Anouk v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Betty v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Gemara v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Casa Rosa v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1A

Catja v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Reservekampioen oudste geitlammeren

1B

Elona v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1A

Xsarie v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Colet v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1A

Bella v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Lavita v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Isa v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1B

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Belinda v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Anneke v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Alison v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Shamira 1 v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

 

1A

Astrid v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Chakira v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Bodien v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

Kampioen jeugdgeiten

1B

Lieke v.d. Vossehoeve

E. Vos, de, DEN HAM

Reservekampioen jeugdgeiten

1A

Deborah v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Kirende v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Bertina v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Aafje v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Heeckeren Idaho

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen jongere geiten

1B

Rosalie 5 v. Bad Boekelo

O. Koppelman, BOEKELO

 

1A

Armanda v.d. Elsenburg

M. Groot, ANDIJK

 

1B

Lissa 50 of the White Cottage

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Lexy v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Verginia v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Cita v.d. Loarikshoeve

J. Voorhuis, GEESTEREN

 

1B

Janis 295 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen jongere geiten

1B

Vina v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Madelon v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1B

Hinke fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1A

Cameron v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Reservekampioen oudere geiten

1B

Jannie v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

 

1A

Shannara v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Kampioen oudere geiten + Dagkampioen geiten

1B

IJsselland Sheila

J.C.M. Snip, BLOKKER

 

1A

Xenia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Kampioen veterane geiten

1B

Linda 11 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Reservekampioen veterane geiten