Uitslag Clubshow te Buitenpost, 12 mei 2012

Boklammeren:

   

1A

Heeckeren Coldplay

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen Boklammeren

1B

Dorus v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Heeckren Bublé

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Reservekampioen Boklammeren

1B

Matador 50 v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Heeckeren Shadows

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Ghirano v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Lucas v.d. Vossehoeve

H.J. Roelfsema, WEDDE

Kampioen Jeugdbokken + Algemeen Dagkampioen bokken

1B

Quantico v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Jeugdbokken

       

Geitlammeren:

   

1A

Debbie v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Qjellany v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Jannie 3 v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

Kampioen Geitlammeren

1B

Desiree v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Doortje v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Krista fan Lytse Wâld

F. Solle, KOLLUM

 

1A

Didi v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

Reservekampioen Geitlammeren

1B

Karmen fan Lytse Wâld

F. Solle, KOLLUM

 

1A

Orpa 11 v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

 

1B

Tessa fan Oldhuystra Zathe

F. Beer, de, METSLAWIER

 

1A

Naomi v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

 

1B

Fania van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1A

Janis 350 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Ghifian v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1A

Elona v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Ghiranka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Lavita van 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Alita van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Isa v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Kampioen Jeugdgeiten

1B

Heeckeren Simke

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Cleopatra v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

Reservekampioen Jeugdgeiten

1B

Florence v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1A

Kirende v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Carolien v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Kijra v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Bapke v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

 

1A

Deborah v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Heeckeren Nevada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Felana v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1A

Heeckeren Idaho

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen Jongere geiten + Algemeen Dagkampioen geiten

1B

Alwina v.h. Knabbelhofke

A.J. Berends, VALTHERMOND

Reservekampioen Jongere geiten

       

Oudere geiten:

   

1A

Betty v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Kampioen Oudere geiten

1B

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Reservekampioen Oudere geiten

1B

Jannie v.d. Marpôlle

S. Veen, v.d., JISTRUM

 

1A

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Djenna v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Kampioen Veterane geiten

1B

Linda 11 v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Reservekampioen Veterane geiten