Uitslag Clubshow te Blijham, 4 augustus 2012

Boklammeren:

   

1A

Topline 22 v.h. Stapelbroek

H. Wiersma, NORG

Kampioen Boklammeren + Dagkampioen Bokken

1B

Heeckeren Bublé

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Reservekampioen Boklammeren

1A

Donavan v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Elonzo v.d. Wolfhaag

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

Kampioen Jeugdbokken

1B

Quantico v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 
       

Geitlammeren:

   

1A

Fleurtje v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1B

Heeckeren Roxette

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Klara fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1B

Debbie v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Karina fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

 

1B

Desiree v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Marieke v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Kampioen Geitlammeren

1B

Ghiara v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1A

Judith v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Qjellany v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Janis 358 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Akkelien v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

 

1A

Didi v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

Reservekampioen Geitlammeren

1B

Jannie 3 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Janis 352 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Aukje v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

 

1A

Lyra v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Janis 351 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Elona v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Fania van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Jeugdgeiten

1B

Felcona v.d. Brinkstukken

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1A

Annie v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1B

Delmonica v.d. Wolfhaag

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1A

Berdine v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen Geiten

1B

Cleopatra v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Deborah v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Carolien v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Janis 301 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Sjoerdje 3 v.d. Nifelhof

P. Sibma, URETERP

 

1A

Janis 295 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Jongere Geiten

1B

Jayla v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Jongere Geiten

1A

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Lissa 50 of the White Cottage

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Janice v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1B

Betty v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1A

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen Oudere Geiten

1B

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Oudere Geiten

       

Veterane geiten:

   

1A

Linda 11 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Kampioen Veterane Geiten

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Veterane Geiten