Uitslag Open Show te Beilen, 22 september 2012
 

Boklammeren:

   

1A

IJsselland Warsteiner

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Bertil v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Topline 22 v.h. Stapelbroek

H. Wiersma, NORG

Kampioen boklammeren

1B

Dijkgraaf Paul

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

Reservekampioen boklammeren

1A

Bastiaan v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Ursus 56 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

Kampioen jeugdbokken + Dagkampioen bokken

1B

Rick 1 GR v.d. Kruisberg

A. Blokzijl, Geesbrug

 
       

Jongste Geitlammeren:

   

1A

Heeckeren Roxette

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Fleurtje v.d. Chevrettehoeve

J. de Vries, MUSSELKANAAL

 

1A

Charlotte v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Reservekampioen jongste geitlammeren

1B

Isa 3 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Lavendel v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Isa 2 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Debbie v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Daniëlle v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

 

1A

Judith v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Janis 361 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Brianda v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

Kampioen jongste geitlammeren

1B

Jannie 4 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Shanice v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

 

1B

Gracia v.d. Roomberg

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

 
       

Oudste geitlammeren:

   

1A

Carolyn v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 Reservekampioen oudste geitlammeren

1B

Qjellany v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Caitlyn v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1B

Janis 357 v.d.Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Anouk v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

 

1B

Agashya v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Elona v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Betty v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Xsarie v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

Kampioen oudste geitlammeren

1B

Janis 352 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Bella v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1B

Mareë v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Elsje v.d. Mekkerpoel

M. Eindhoven, BEEMTE BROEKLAND

 

1B

Alison v.d. Wieringermeer

FAM. Veldhuisen v., WIERINGERWERF

 

1A

Shirley v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Kampioen jeugdgeiten

1B

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Bertina v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

Reservekampioen jeugdgeiten

1B

Deborah v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Jayla v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

 

1A

Melissa 68 v.h. Turkeyenhof

M. Eindhoven, BEEMTE BROEKLAND

Kampioen jongere geiten

1B

Janis 295 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen jongere geiten

       

Oudere geiten:

   

1A

Cameron v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

Kampioen oudere geiten + Dagkampioen geiten

1B

Carlijn v.d. Mekkerpoel

M. Eindhoven, BEEMTE BROEKLAND

 

1A

Shannara v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Reservekampioen oudere geiten

1B

Cassandra v.d. Loarikshoeve

GEBR. Bolmer, DEN HAM

 

1A

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Xenia v.d. Barbanessahoeve KEUR

C. Plomp, OOSTZAAN

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Linda 11 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Kampioen veterane geiten

1B

Astrid  v.h. Weyerhof KEUR

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

  Reservekampioen veterane geiten