Uitslag Clubshow te Vries, 6 augustus 2011
 

Boklammeren:

1A

Ursus 55 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1B

Apachi v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

1A

Felano v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Marleandro v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

1A

Wadanders 3 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Danny v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Davy v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Kampioen Boklammeren + Dagkampioen bokken

1B

Wadapatja 10 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Boklammeren

Jeugdbokken:

1A

Little Ship v.d. Balkweit

F. Trip, NIEUW BUINEN

Kampioen Jeugdbokken

1B

Clint v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

Jongste geitlammeren:

1A

Felcona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1B

Isa v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

1A

Miloe v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

Reservekampioen Jongste geitlammeren

1B

Janis 340 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1A

Janis 339 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Jongste geitlammeren

1B

Noëlle fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1A

Fella v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Faria v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1A

Bianne v.d. Elsenburg

J. Dekker, Exloërveen

1B

Jinny v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Demi v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

1B

Janis 337 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Oudste geitlammeren:

1A

Tirza fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

Reservekampioen Oudste geitlammeren

1B

Cleopatra v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1A

Carolien v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Sandra fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1A

Fleur v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Oudste geitlammeren

1B

Clara v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1A

Corry v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Berdine v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1A

Willemien v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

1B

Merlijne v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1A

Fianka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1B

Muriël v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

Jeugdgeiten:

1A

Nikki v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

Reservekampioen Jeugdgeiten

1B

Heeckeren Nevada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1A

Cynthia v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Janis 307 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1A

Heeckeren Idaho

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen Jeugdgeiten

1B

Carla v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1A

Felani v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Jetske v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

1A

Janis 301 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Felana v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1A

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Eedona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Jongere geiten:

1A

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Marilene v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

1A

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Kampioen Jongere geiten

1B

Janice v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Jongere geiten

Oudere geiten:

1A

Jannie v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

Kampioen Oudere geiten + Dagkampioen geiten

1B

Alicia v.d. Wolfhaag

J. Dekker, EXLOËRVEEN

Reservekampioen Oudere geiten

1A

Elina v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1B

Marilyn v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

1A

Daniëlle v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Fiona v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Veterane geiten:

1A

Wietske f.d. Griene Brêge

S.H. de Vegt, URETERP

Kampioen Veterane geiten

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Veterane geiten

Eigenaarsgroepen:

1A

Van de Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

Kampioen Eigenaarsgroepen

1B

Van de Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Reservekampioen Eigenaarsgroepen

Kindershow:

1e prijs:

Daan Koopman

2e prijs:

Sanne Notebomer

3e prijs:

Silke