Uitslag Clubshow te Buitenpost, 14 mei 2011
 

Boklammeren:

   

1A

Felano van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Reservekampioen Boklam

1B

Chiel van de Prijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Ursus 54 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1B

Kanjer van 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Abednego van der Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

Kampioen Boklam

1B

Davy v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Little Ship v.d. Balkweit

F. Trip, NIEUW BUINEN

Kampioen Jeugdbok + Dagkampioen bokken

1B

Arnoud v.d. Loarikshoeve

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Jeugdbok

       

Jongere bokken:

   

1A

Storm of the White Cottage

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Jongere bok

1B

Bowie v.d. Wolfhaag

J. Dekker, EXLOËRVEEN

 
       

Geitlammeren:

   

1A

Heeckeren Hiske

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Cleopatra van de Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Carolien van de Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Tessa fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1A

Ruth 10 van de Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Corry van de Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1A

Kirende van 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Daniëlla van de Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1A

Fleur van de Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Kijra van 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Willemien van de Optimist

P. Sibma, URETERP

Reservekampioen Geitlam

1B

Linda 20 van de Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Berdine van de Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Kampioen Geitlam

1B

Merlijne van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1A

Franka van de Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Bopke van de Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Heeckeren Nevada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Cynthia v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1A

Heeckeren Idaho

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen Jeugdgeit + Dagkampioen geiten

1B

Lissa 50 of the White Cottage

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Bernice v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Jetske v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Felana v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Reservekampioen Jeugdgeit

1B

Janis 295 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Eedona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Janis 294 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Betty v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Kampioen Jongere geit

1B

Heeckeren Sierra Leone

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Sasja fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1A

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Jongere geit

1B

Janis 281 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Evalien v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Reservekampioen Oudere geit

1B

Sonja 1 v.d. Roomberg

P. Sibma, URETERP

 

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Oudere geit

1B

Daniëlle v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1A

Vanish v.d. Wolfhaag

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Linda 11 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 
       

Veterane geiten:

   

1A

Djenna v.'t Hoornke (Keur)

H.J. Roelfsema, WEDDE

Kampioen Veterane Geit

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN