Uitslag Clubshow te Nijega, 15 mei 2010

Boklammeren:

1A

Jort v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

1B

Matador 48 v.d. Kuzemer

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Edon v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Boklammeren

1B

Jan v. 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Boklammeren

Jeugdbokken:

1A

Arlondo v.d. Loarikshoeve

F. de Beer, METSLAWIER

Kampioen Jeugdbokken + Dagkampioen bokken

1B

Black Boy v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Geitlammeren:

1A

Silla 2  v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

1B

Heeckeren Indiana

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1A

Felani van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Aukje van de Marpôlle

S. v.d. Veen,  JISTRUM

1A

Bernice v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Jetske v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen,  JISTRUM

1A

Heeckeren Louisiana

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1B

Jetske v. 't Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

1A

Cara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Mira van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1A

Heeckeren Virginia

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1B

Ronella v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Eedona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Geitlammeren

1B

Sharon fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer,  METSLAWIER

Reservekampioen Geitlammeren

Jeugdgeiten:

1A

Heeckeren Grenada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1B

Lucinda fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1A

Ancella v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Aleid v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Jeugdgeiten + Dagkampioen Geiten

1B

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Jeugdgeiten

Jongere geiten:

1A

Cianka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1B

Agnetha v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

1A

Janis 257 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Jongere geiten

1B

Marijn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen Jongere geiten

1B

Berlinda v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Oudere geiten:

1A

Janis 221 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Oudere geiten

1B

Anka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Veterane geiten:

1A

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen Veterane geiten

1B

Roseanne v.d. Palissade

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Reservekampioen Veterane geiten

 



De prijs voor meest beloftevolle geitlam en boklam gingen allebei naar de familie Solle uit Kollum.

.