Uitslag Drentse Dierenshow te Beilen, 7 augustus 2010

Boklammeren:

   

1A

El Imbatio v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Matador 49 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

 

1A

Clint v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

Reservekampioen Boklammeren

1A

Armin v.d. Elsenburg

S.H. Dekker, DE KNIPE

Kampioen Boklammeren

1B

Pietro f.d. Griene Brêge

S.H. de Vegt, URETERP

 

1A

Jan v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1B

Eedon v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 
       

Jeugdbokken:

   

1A

Arlondo v.d. Loarikshoeve

F. de Beer, METSLAWIER

Kampioen Jeugdbokken + Dagkampioen bokken

1B

Max v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 
       

Geitlammeren:

   

1A

Heeckeren Nevada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Tara fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 

1A

Mariën v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1B

Heeckeren Arizona

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Anneke f.d. Griene Brêge

S.H. de Vegt, URETERP

 

1B

Maribel v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1A

Isis fan Lytse Wâld

M. Solle, KOLLUM

Reservekampioen Geitlammeren

1B

Heeckeren Idaho

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Nikki v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1B

Janis 306 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Carice v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

 

1B

Heeckeren Colorado

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Bernice v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Silla 2 v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Aukje v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1B

Felani v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1A

Sjenna v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1B

Jetske v.d. Marpôlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

 

1A

Elcona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Mira v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1B

Eedona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Geitlammeren

1B

Sharon fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

 
       

Jeugdgeiten:

   

1A

Betty v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Reservekampioen Jeugdgeiten

1B

Lucinda fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

 

1A

Marilene v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1B

Heeckeren Sierra Leone

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1A

Danka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Jeugdgeiten

1B

Bijoux v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1A

Janis 283 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1B

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

 

1A

Ancella v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

 

1B

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 
       

Jongere geiten:

   

1A

Cianka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

 

1B

Agnetha v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

 

1A

Anna v.h. Oude Turfland

D. Kattouw, DE PUNT

 

1B

Femke v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

1A

Heeckeren Akkelei

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

 

1B

Grietje fan Lytse Wâld

F. Solle, KOLLUM

 

1A

Daniëlle v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

Kampioen Jongere geiten + Dagkampioen geiten

1B

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

 

1A

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Jongere geiten

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 
       

Oudere geiten:

   

1A

Janis 221 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen Oudere geiten

1B

Indigo fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

 

1A

Linda 11 v.d. Kuzemer

Mevr. G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

Kampioen Oudere geiten

1B

Femke v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e EXLOËRMOND

 

       

Veterane geiten:

   

1A

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen Veterane geiten

1B

Djenna v.'t Hoornke KEUR

H.J. Roelfsema, WEDDE

 
       

Eigenaarsgroepen:

   

1A

Van de Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Eigenaarsgroepen

1B

Van de Morava's Hoeve

M. Koopman, 1e Exloërmond

 

 

 

Uitslag Kindershow:

1e prijs: Aaltien Kok - 2e prijs: Renate Poppen - 3e prijs: Niels te Riele