Uitslag keuring Nijega, 16 mei 2009

Boklammeren:

1A

Bauke v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, Sportweg 31, BELLINGWOLDE

 

1B

Andries v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

 

1A

Ursus 46 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER

Kampioen

1B

Arie v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

 

1A

Ivar v. 't Hoornke

H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

Reservekampioen

 

1B

Heeckeren Finnland

E.J. Regelink, De Kimen 7, HEERENVEEN

 

Jeugdbokken:

1A

Noud v.d. Optimist

P. Sibma, De Feart 68, URETERP

Kampioen + Dagkampioen bok

 

1B

IJsselland Stef

E.J. Regelink, De Kimen 7, HEERENVEEN

Reservekampioen

 

Geitlammeren:

1A

Byanca v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, Sportweg 31, BELLINGWOLDE

 

1B

Felania van Carpe Diem

H. Wiersma, Laan van Havezathen 62, NORG

 

1A

Carola v.d. Marpōlle

S. v.d.. Veen, De Meren 10, JISTRUM

 

1B

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, Sportweg 31, BELLINGWOLDE

 

1A

Aisha v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

 

1B

Carmen v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen, De Meren 10, JISTRUM

 

1A

Rosita fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER

Reservekampioen

 

1B

Heeckeren Martinique

E.J. Regelink, De Kimen 7, HEERENVEEN

 

1A

Donja v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, Schoolstraat 13, TYNAARLO

 

1B

Linda 18 v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-vd Veen, Hoofdstr. 260, OoSTWOLD

 

1A

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, Schoolstraat 13, TYNAARLO

Kampioen + Dagkampioen geit

 

1B

Ienes v. 't Hoornke

H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

Jeugdgeiten:

1A

Jannie v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen, De Meren 10, JISTRUM

 

1B

Dian v.d. Optimist

P. Sibma, De Feart 68, URETERP

 

1A

Katja fan Oldhuystra Zathe

F. Beer, de, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER

 

1B

Marina v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, Vrijheidslaan 20, VALTHERMOND

 

1A

Elina v.d. Minorgast

D. Notebomer, De Mieden 2, LUTJEGAST

Kampioen

 

1B

Rebecca 5 f. Oldhuystra Zathe

F. de Beer, Master f.Loanstr. 31, METSLAWIER

 

1A

Marijn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, Noorderdiep 354, NIEUW BUINEN

Reservekampioen

 

1B

Hadassah v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

1A

Aletta v.d. Joymarhoeve

F. Trip, Noorderdiep 354, NIEUW BUINEN

 

1B

Janis 257 v.d. Kikkert

J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE

 

Jongere geiten:

1A

Jill-Elise fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG

Kampioen

 

1B

Yolanda v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, Meijerweg 45, DE KNIPE

Reservekampioen

 

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE

 

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, Laan van Havezathen 62, NORG

 

1A

Gera v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, Weverslaan 2, WEDDE

 

1B

Fenna v.d. Minorgast

D. Notebomer, De Mieden 2, LUTJEGAST

 

Oudere geiten:

1A

Indigo fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, Foarwei 132, KOLLUMERZWAAG

 

1B

Hannie v.d. Minorgast

D. Notebomer, De Mieden 2, LUTJEGAST

 

1A

Heeckeren Barones

J.J. Schutte, Sportweg 31, BELLINGWOLDE

Reservekampioen

 

1B

Ina v.d. Minorgast

D. Notebomer, De Mieden 2, LUTJEGAST

 

1A

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, Noorderdiep 354, NIEUW BUINEN

 

1B

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, Laan van Havezathen 62, NORG

Kampioen

 

 

Veterane geiten:

1A

Janis 174 v.d. Kikkert

J. Laning, Beijumerweg 16, ZUIDWOLDE

Kampioen

 

1B

Linda v.d. Kuzemer

F. Trip, Noorderdiep 354, NIEUW BUINEN