Uitslag keuring Beilen, 1 augustus 2009

Boklammeren:

1A

Siep v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1B

Ringo 41 v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

1A

Max v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1B

Lieuwe fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1A

Dart v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1B

Black Devil v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Black Boy van de Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Kampioen

1B

Ursus 46 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1A

Ivar v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen

1B

Bonne v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Alex v.d. Aljahoeve

A.J. Berends, VALTHERMOND

Jeugdbokken:

1A

Noud v.d. Optimist

P. Sibma, URETERP

Kampioen + Dagkampioen bok

Jongste geitlammeren:

1A

Dina v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1B

Arianne v.d. Kiep

BOERDERIJ De Kiep, VRIES

1A

Laura fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

Kampioen

1B

Heeckeren Grenada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1A

Heeckeren Sierra Leone

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Reservekampioen

1B

Dilana v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1A

Leonie fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1B

Wendy f.d. Griene Brźge

S.H. de Vegt, URETERP

1A

Byanca v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Bijoux v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1A

Felania van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Oudste geitlammeren:

1A

Sasja fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1B

Ancella v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1A

Carola v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen,JISTRUM

1B

Marjo v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Carmen v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen,JISTRUM

1B

Aisha v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1A

Kelsy fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

Reservekampioen

1B

Danka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1A

Heeckeren Martinique

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1B

Donja v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

1A

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen

1B

Heeckeren Venezuela

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Jeugdgeiten:

1A

Cianka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen + Dagkampioen geit

1B

Jannie v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen,JISTRUM

Reservekampioen

1A

Evalien v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1B

Katja fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1A

Rebecca 5 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1B

Elina v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

1A

Marijn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1B

Femke v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1A

Hanina v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

1B

Enna v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Jongere geiten:

1A

Marilyn v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1B

Jill-Elise fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1A

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen

1B

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Reservekampioen

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Daniėlle v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1A

Berlinda v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Janis 233 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Oudere geiten:

1A

Indigo fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1B

Heeckeren Barones

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Wietske f.d. Griene Brźge

S.H. de Vegt, URETERP

Reservekampioen

1B

Famke v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, 1E EXLOĖRMOND

1A

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Kampioen

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Veterane geiten:

1A

Janis 174 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen

1B

Linda v.d. Kuzemer

F. Trip, NIEUW BUINEN