Uitslag keuring Blijham, 11 juli 2009

Boklammeren:

   

1A

Max v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOĖRMOND

Max van de Morava's Hoeve reservekampioen

1B

Black Devil v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   

1A

Black Boy van de Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   

1B

Bonne v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1A

Ursus 46 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

   

1B

Dirk v.d. Minorgast

S. v.d. Veen, JISTRUM

   

1A

Ivar v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Ivar van 't Hoornke Kampioen

1B

Frais v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

   
   

Jeugdbokken:

   

1A

IJsselland Stef

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

IJsselland Stef Kampioen
+ Dagkampioen

1B

Keimpe fan it Būtenlān

J. Laning, ZUIDWOLDE

   
   

Geitlammeren:

   

1A

Marilene v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOĖRMOND

   

1B

Astra v.h. Bouwerschap

J. van Ginkel, SELLINGEN

   

1A

Byanca v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1B

Heeckeren Grenada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

   

1A

Heeckeren Sierra Leone

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

 

1B

Janice v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   

1A

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1B

Felania van Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

   

1A

Aleid v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   

1B

Ancella v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

   

1A

Aļsha v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

   

1B

Wietske 6 v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

   

1A

Danka v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

   

1B

Rosita fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

   

1A

Donja v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Donja van de Brinkstukken Kampioen
+ Dagkampioen

1B

Dina v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

   

1B

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Dona van de Brinkstukken Reservekampioen

1B

Heeckeren Venezuela

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

   
   

Jeugdgeiten:

   

1A

Jannie v.d. Marpōlle

S. v.d. Veen, JISTRUM

   

1B

Cetta v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

   

1A

Evalien v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

Evalien van de Minorgast Kampioen

1B

Cianka van de Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO Reservekampioen

1A

Elina v.d. Minorgast

D. Notebomer, LUTJEGAST

   

1B

Rebecca 5 fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

   

1A

Femke v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOĖRMOND

   

1B

Marijn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   

1A

Janis 257 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

   

1B

Hanina v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

   
   

Jongere geiten:

   

1A

Jill-Elise fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

   

1B

Vlam v.h. Bouwerschap

J. van Ginkel, SELLINGEN

   

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

   

1B

Astrea v.h. Bouwerschap

J. van Ginkel, SELLINGEN

   

1A

Gera v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Gera van 't Hoornke Kampioen

1B

Berlinda v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Berlinda van de Corinahoeve Reservekampioen
   

Oudere geiten:

   

1A

Indigo fan it Būtenlān

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

Indigo fan it Būtenlān Reservekampioen

1B

Xia v.d. Pijpjes

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1A

Heeckeren Barones

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1B

Janis 204 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

   

1A

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

   

1B

Djenna v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

   

1A

Lita v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

Lita van de Corinahoeve Kampioenn

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

   
   

Veterane geiten:

   

1A

Linda v.d. Kuzemer

F. Trip, NIEUW BUINEN

Linda van de Kuzemer Kampioen

1B

Janis 174 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

   
       

 

Fokgroepen:

   

1A

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

   

1B

H.J. Roelfsema, WEDDE