Uitslag keuring Beilen, 26 september 2009

Boklammeren:

1A

IJsselland Thomas

Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF

Kampioen boklam

1B

Max v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOËRMOND

Reservekampioen boklam

1A

Ivar v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Jeugdbokken:

1A

Rick 12 of the White Cottage

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

Kampioen Jeugdbok + Dagkampioen bok

Jongste geitlammeren:

1A

Marilene v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOËRMOND

1B

Betty v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Heeckeren Grenada

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

1B

Saphira 1 v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

1A

Heeckeren Sierra Leone

E.J. Regelink, LIPPENHUIZEN

Kampioen Jongste geitlam

1B

Byanca v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Sunshine v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Reservekampioen Jongste geitlam

1B

Linda 18 v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

1A

Noëlle v.d. Morava's Hoeve

M. Koopman, EERSTE EXLOËRMOND

1B

Barbara v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Felania v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

1B

Aleid v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Oudste Geitlammeren:

1A

Ancella v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Janice v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1A

Aïsha v.d. Pijpjes

S.H. Dekker, DE KNIPE

1B

Kelsy fan Oldhuystra Zathe

F. de Beer, METSLAWIER

1A

Irmlinde v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Oudste geitlam

1B

Linda 17 v.d. Kuzemer

G.T. Wiersma-v.d. Veen, OOSTWOLD

1A

Janis 283 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Xynthia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

1A

Janis 281 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Lia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

1A

Dona v.d. Brinkstukken

J. Kromhout v.d. Meer, TYNAARLO

Kampioen Oudste geitlam

1B

Xilvia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

Jeugdgeiten:

1A

IJsselland Suzanne

Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF

Reservekampioen Jeugdgeit

1B

Sharon I v.d. Kruisberg

F.H. Wesselink, DOETINCHEM

1A

Sonya v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Kampioen Jeugdgeit

1B

Heeckeren Akkelei

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1A

Aletta v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

1B

Silvie v.d. Wieringermeer

Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF

1A

Janis 257 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1B

Hanina v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Jongere geiten:

1A

Xenia v.d. Barbanessahoeve

C. Plomp, OOSTZAAN

1B

Vanish v.d. Wolfhaag

Fam. v. Veldhuisen, WIERINGERWERF

1A

Janis 239 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Jongere geit

1B

Geesje v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

Reservekamp. Jongere geit + Dagkampioen geit

1A

Berlinda v.d. Corinahoeve

J.J. Schutte, BELLINGWOLDE

1B

Janis 238 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Oudere geiten:

1A

Indigo fan it Bûtenlân

B.E. Kuipers, KOLLUMERZWAAG

1B

Janis 221 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

1A

Shanna v.d. Roomberg

R. Klaassen, TERBORG

Kampioen Oudere geit

1B

Alice v. Carpe Diem

H. Wiersma, NORG

 

1A

Djenna v.'t Hoornke

H.J. Roelfsema, WEDDE

Reservekampioen Oudere geit

1B

Rozemaryn v.d. Joymarhoeve

F. Trip, NIEUW BUINEN

Veterane geiten:

1A

Janis 174 v.d. Kikkert

J. Laning, ZUIDWOLDE

Kampioen Veterane geit

1B

Linda v.d. Kuzemer

F. Trip, NIEUW BUINEN